Proč Facebook školení ode mě?

Hledáte specialistu na Facebook a ostatní sociální sítě, který pro vás zajistí školení dle aktuálních best practice doporučení a poskytne vám své znalosti s ohledem na vaše individuální požadavky?

Věřte, že Facebook školení může být zábavné a přitom velmi poučné. Naučte se díky mému školení základy sociálních sítí, nebo si v rámci pokročilého školení Facebooku rozšiřte své stávající znalosti v oblasti propagace na sociálních sítích! Naučím vás všechny osvědčené a efektivní postupy, poradím tipy, upozorním vás na novinky, vysvětlím úskalí facebookové komunikace apod.

Na českém trhu je několik firem, které se aktivně věnují školení sociálních sítí. Jejich školení znám velmi dobře, protože mi jej klienti zprostředkovali. Cena školení Facebooku a ostatních sociálních sítí je všude prakticky stejná, pokud nejde o začínající freelancery, kteří školí Facebook jen za náklady a na svém školení musí mít alespoň 15 lidí, aby se jim to vyplatilo. V čem je tedy moje školení sociálních sítí jiné?

Nebudu vám nic nalhávat, i u mě si vyslechnete historii sociálních sítí, a kdo jsou jejich uživatelé. Ale to je prostě nutnost, která vám otevře oči a často velmi zkreslený pohled na tato média.

Hlavní výhodou je to, že na mém školení sociálních sití je max. 6 lidí. Průměrně to však bývají 3 lidé. Školím často a vypisuji i termíny na základě poptávky klientů. Mám tedy jako školitel na vás čas, neřeším tam dalších 20 lidí. To už pak není školení, jako spíše přednáška s líbivou prezentací a následným WOW efektem zakončená potleskem.

Před samotným školením Facebooku mi po registraci zasíláte info o vaší společnosti, e-shopu, webu a link na Facebook Page. Je to z toho důvodu, že přípravu a školení dělám maximálně na míru každému z vás.

Školím vás a zároveň praktické ukázky provádím na vašich Facebook profilech. Cena školení sociálních sítí vůči jiným subjektům zůstává stejná, kvalita je však mnohem dál.

Navíc prezentuji vše, veškeré informace a moje know-how. Nehledám ve vás své klienty, jak tomu je na jiných školení Facebooku, kde je oněch 20 lidí a odnášejí si jen ten zážitek, že někdo něco říkal o Facebooku. Naučím vás vše potřebné tak, abyste se o profil postarali sami a bez pomoci. Abyste se toho nebáli a byli kreativní.

Součástí školení sociálních sítí zpravidla bývá:

 

  • Základy Facebooku a ostatních sociálních sítí.
  • Jak vypadá správně založený a vedený profil, FB Page aj.
  • Pravidla komunikace na sociálních sítích.
  • Jak být co nejvíce virální a kreativní?
  • Jak získávat fanoušky?
  • Placená reklama na Facebooku.
  • Remarketing na Facebooku.

 

To je ten rozdíl. Navíc jsem tu pro vás i poté. V rámci každého školení sociálních sítí máte hodinovou konzultaci zdarma.