SEO optimalizace webu 

Aby ti co hledají, našli právě vás.

SEO optimalizace a co to je? Optimalizace webu pro vyhledávače

 

SEO je soubor úprav, které mají za cíl optimalizovat vybrané stránky na zvolená klíčová slova tak, aby se po zadání vyhledávacího dotazu objevily dané stránky na předních místech výsledků vyhledávání. Pokud budete v popředí, pak k vám přijde o mnoho více návštěvníků, ale budujete také povědomí o své firmě (značce).

V rámci SEO nikdy nepoužívám zakázané techniky, které by vás mohly dlouhodobě poškodit. Vím, jaké faktory ovlivňují pozice ve vyhledávačích, proto mám skvělé výsledky a moji klienti jsou s naší prací na optimalizaci pro vyhledávače spokojeni.

 

K čemu je dobrá kompletní SEO optimalizace webu?

  • zlepšíte přístupnost webu pro vyhledávače
  • stránky se budou více a lépe zobrazovat ve vyhledávačích
  • díky častějšímu zobrazení získáte více návštěvníků
  • návštěvníky můžete snadněji získat jako zákazníky
  • budujete brand a lidé si lépe pamatují vaši značku

Jak probíhá SEO – optimalizace webu pro vyhledávače?

 

Samotné optimalizaci předchází schůzka, případně komunikace mailem (nebo hovor), kde se pokusím nejlépe pochopit vaše cíle. Následně zpracuji analýzu klíčových slov a  SEO analýzu, prodle kterých následně začnu pracovat na strategii pro dlouhodobé zvýšení návštěvnosti.

„SEO optimalizace probíhá nad naše očekávání. Po zapracování seo analýzy má web znatelné výsledky a přichází poptávky z fulltextového vyhledávání“

Cena SEO optimalizace stránek

Vždy záleží na velikosti webu, počtu stránek, počtu klíčových slov, které bude potřeba optimalizovat. Cenu vám řeknu, jakmile mi zašlete url vašeho webu a sdělíte cíle.

Nevěřte konstantním cenám agentur a různým balíčkům, které nabízejí.